повернутись
 
Інвестиційні фонди
Про Компанію
Команда

Петренко Ірина Володимирівна

Директор КУА "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"

Працює к команді АРТ-КАПІТАЛ  з 2005 року.  Закінчила у 1999 році Київський національний економічний університет за спеціальністю "Банківська справа". Висококваліфікований фахівець з багаторічним досвідом роботи на фондовому ринку у сфері ІСІ та фінансового моніторингу. Має сертифікат по управлінню активами та кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань   фінансового моніторингу.

Король Вячеслав Анатолійович

Управляючий активами КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент»

Сертифікований фахівець з управління активами, кандидат економічних наук, одержав повну вищу освіту у Київському Національному торговельно-економічному університеті. У цьому ж вузі закінчив очну аспірантуру та захистив дисертацію кандидата наук з проблем управління фінансовими інвестиціями. Протягом подальшої викладацької діяльності одержав атестат доцента. Працював на посаді завідувача кафедри фінансів, професора. В команді АРТ КАПІТАЛУ з 2008 року. В КУА здійснює управління активами усіх публічних інвестиційних фондів та недержавних пенсійних фондів.

Христолюбова Тетяна Георгіївна 

Головний бухгалтер КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент»

Працює в КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» з 2006 року. Закінчила Вінницький політехнічний інститут. Отримала сертифікат фахівця з управління активами, кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку, кваліфікаційне свідоцтво осіб, які претендують на обіймання посади члена ради недержавного пенсійного фонду.