повернутись
 
Корпоративним клієнтам
Інвестиційні рішення
Створення інвестиційного фонду

Для корпоративних інвесторів ми пропонуємо створення фонду із заздалегідь заданими характеристиками. Це дасть змогу клієнту разом зі спеціалістами КУА  зконструювати фонд із врахуванням своїх індивідуальних інвестиційних цілей та повністю контролювати свої активи, не витрачаючи кошти на власну інвестиційну інфраструктуру.

Для цього  доцільно  використовувати  недиверсифіковані  закриті фонди, щодо яких існують незначні законодавчі обмеження та корпоративні інвестиційні фонди, які створюються і працюють як відкриті акціонерні товариства.

  Ця послуга може зацікавити:

  • Бізнес-групи, з метою структурування власних активів, кредитування підприємств, які входять до складу групи, оптимізації оподаткування.
  • Підприємців, які  повністю або частково продали свій бізнес і  хочуть зберегти та примножити сімейний капітал, передати його у спадок.
  • Великих індивідуальних інвесторів  або групи інвесторів, які прагнуть до прозорого механізму  контролю власних активів  та хочуть самостійно  приймати стратегічні інвестиційні рішення.
  • Банківські установи, які зацікавлені у виведенні своїх проблемних активів в контрольований ними інвестиційний фонд.

З усіма питаннями щодо послуги створення інвестиційного фонду Ви можете звернутись до управляючих активами КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент»:

Король Вячеслав Анатолійович
тел.: +38 (044) 490 5185
e-mail: korol@artcapital.ua

Осипчук Тетяна Степанівна
тел.: +38 (044) 490 5185
e-mail: osipchuk@artcapital.ua