повернутись
 
Довірче управління
Довірче управління

Довірче управління – це послуга, що передбачає надання капіталу інвестора професійним управляючим для інвестування в цінні папери.

Інвестування в цінні папери – це професійна регулярна діяльність, що потребує суттєвих часових витрат та інших матеріальних і нематеріальних ресурсів. Висока ефективність інвестування досягається завдяки наявності у управляючих глибоких знань ринку та багаторічного досвіду. Послуга дозволяє знизити ризики індивідуального інвестування, довіривши формування і управління капіталом досвідченим фахівцям.

Наші фахівці, у відповідності з інвестиційними цілями клієнта, сформують для нього під затверджену стратегію персональний інвестиційний портфель з цінних паперів. При наданні активів в довірче управління клієнт не втрачає на них прав власності. КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» гарантує конфіденційність, а також індивідуальне відношення до формування зрозумілих тарифів по накладних витратах і винагороді управляючого.

Довірче управління є послугою, що передбачає суттєву персоніфікацію відносин клієнта і компанії. Тому дуже важливим її аспектом є довіра інвестора до управляючого, його порядності та професіоналізму. Тільки на такому фундаменті варто будувати договірні відносини з управління Вашим капіталом.