Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Чому доцільно інвестувати?
Чому саме КУА?
Корисна інформація
Інвестиційні фонди
НАДБАННЯ відкритий фонд акцій
АРТ ІНДЕКСНИЙ відкритий фонд акцій
ПАРИТЕТ інтервальний фонд
АНТИБАНК закритий дивідендний фонд
Порівняння інвестиційних фондів
Як стати клієнтом
Вторинний ринок ЦП фондів
Огляди та коментарі
Про Компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"?
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Чому саме КУА?

При самостійному інвестуванні коштів у цінні папери потрібно володіти значним обсягом інформації та вміти ії аналізувати (здійснювати аналіз макроекономічних даних, фінансових показників компаній - емітентів, здійснювати фундаментальний та технічний аналіз тощо). У більшості людей немає достатньо часу, технічних можливостей та професійних знань для управління особистими коштами. Для того, аби зробити інвестування на фондовому ринку доступним для приватного інвестора, легким та недорогим, компанії з управління активами пропонують інвесторам вкладати гроші в інвестиційні фонди, якими вони управляють.

Фондовий ринок будь-якої країни живе та дихає, наче людина. Йому притаманні періоди підйому та зниження. Після кожної корекції фондового ринку обов'язково слідує підвищення. Не слід продавати цінні папери в період зниження індексних показників фондового ринку. Навпаки - корекція ринку є найкращим часом для інвестування в ІСІ, тобто ви маєте гарну нагоду придбати цінні папери фонду за зниженими цінами.

Багато хто вважає, що інвестування являє собою таємничий процес, незрозумілий світ складних формул. Також існує точка зору, що інвестування - це справа везіння, потрібно опинитися у правильному місці в потрібний час. Насправді принципи успішного довгострокового інвестування доступні для всіх: 

   Планування

Щоб бути успішним інвестором, ви маєте спланувати, які кроки треба зробити для досягнення вашої фінансової мети, визначити час для здійснення цих кроків та ваше ставлення до ризику. Більшість інвесторів мають більш ніж одну фінансову мету та шляхи їх досягнення, тому планування має велике значення. 

   Думайте довгостроково

Інвестиційний план, схема диверсифікації, планування інвестицій у часі, це все є важливими елементами для оцінки довгострокової перспективи. Що раніше ви почнете інвестувати - тим краще. Ваші статки безпосередньо залежать від суми регулярних вкладень та часу, коли цей процес було розпочато. Час летить швидко, і ви не встигнете помітити, як промайнуть роки, що могли б працювати на вас. 

   Інформаційна підтримка

Фінансове консультування допоможе вам сформувати ваш фінансовий план відповідно до ваших цілей. Для прийняття самостійних рішень інвестор повинен мати потужну базу даних. Без неї неможливо здійснити всебічний аналіз ринку. Однак, навіть наявність історичної бази по компаніям не гарантує якість аналізу ринку. Інвестуючи на фондовій біржі, необхідно обирати компанії, що провадять ретельний аналіз ринку та мають відповідні обчислювальні потужності для надання якісних фінансових консультацій. Зокрема, в аналітичному департаменті компанії КУА "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент" працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які здійснюють грунтовний аналіз компаній та секторів українського фондового ринку

   Інвестуйте надовго

Якщо проаналізувати динаміку фондових ринків, можна дійти висновку, що вони завжди ростуть із розвитком економік країн. Час здатен навіть невелику суму перетворити в багатство, тому саме строк інвестування зменшує вплив ризику до мінімуму. 

   Цінні папери більш вигідні за гроші

Інфляція зменшує вартість грошей - але настільки ж збільшує вартість акцій. Акції є часткою власності в акціонерному товаристві, тобто часткою власності в товарах та послугах, що їх виробляє та надає це товариство. Якщо товари та послуги під впливом інфляції дорожчають, то, відповідно, дорожчають й акції підприємства, що їх виробляє. 

 

Анонси
Новини