Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Додаткове пенсійне забезпечення
Про недержавну пенсію
Чому саме недержавні пенсійні фонди?
Корисна інформація
Нормативна база
Ідеї пенсійних накопичень
"ТУРБОТА" пенсійний фонд
Про фонд
Як краще накопичувати
Як спланувати виплати
Документи фонду
Звітність НПФ
Як одержати пенсію
Для юридичних осіб
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Пенсія

Втомившись від роботи, ми частенько говоримо: «Хочу на пенсію!» і додаємо: «Тільки пенсію хочу велику». Скільки це: «велика»?

Людина не наділена даром передбачення, проте має унікальну здатність планувати, ставити цілі й реалізовувати їх. Вирішіть сьогодні, яким буде Ваше життя через роки.

Раніше діяв принцип: працюй, а потім держава про тебе подбає. І треба віддати належне, за радянських часів держава зобов'язання виконувала. Але тоді літніх людей було мало, а працюючої молоді, навпаки, багато, і одержуваних податків цілком вистачало на покриття поточних пенсій пенсіонерів.

Призначення пенсії - забезпечення людині гідного рівня життя після закінчення трудової діяльності.

Зараз пенсійна система без недержавних пенсійних фондів просто не зможе існувати. Тому що співвідношення пенсіонерів до працюючого населення постійно збільшується. НПФ дають всі можливості забезпечити безбідну старість. А що таке безбідна старість? Це збереження якості життя, побутових звичок, дозвілля приблизно на тому ж рівні, що і до пенсії. Саме для того, щоб поступово сформувати гідний рівень життя в літньому віці, і з'явилася можливість накопичувати додаткову пенсію і керувати розміром пенсії самостійно.

Недержавний пенсійний фонд (НПФ) - це некомерційна організація соціального забезпечення, виключним видом діяльності якої є діяльність з недержавного пенсійного забезпечення учасників фонду.

НАВІЩО ІНВЕСТУЮТЬ В НПФ?

НПФ - це консервативний і дуже надійний фінансовий інструмент. НПФ прагнуть примножити гроші майбутніх пенсіонерів і розміщують зібрані внески на фінансовому ринку. Їх завдання не в тому, щоб домогтися максимального приросту резервів, а в тому, щоб зберегти їх, по можливості захистивши від інфляції. Принцип роботи НПФ простий: вкладник визначає для себе періодичність внесків і мінімальний їх розмір, а потім дисципліновано робить виплати. Ці кошти не змішуються з грошима інших учасників, а обліковуються на індивідуальному рахунку майбутнього пенсіонера.

Ідея оптимізації споживання людини протягом її життя зображена на графіку "Тривалість життя - Рівень доходів":

Анонси
Новини