Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Чому доцільно інвестувати?
Чому саме КУА?
Корисна інформація
Інвестиційні фонди
НАДБАННЯ відкритий фонд акцій
АРТ ІНДЕКСНИЙ відкритий фонд акцій
ПАРИТЕТ інтервальний фонд
АНТИБАНК закритий дивідендний фонд
Порівняння інвестиційних фондів
Як стати клієнтом
Вторинний ринок ЦП фондів
Огляди та коментарі
Про Компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"?
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Про Компанію

ТОВ «Компанія з управління активами «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» створена в 2005 році. Власником компанії є приватне акціонерне товариство «Інвестиційна фінансова компанія «АРТ КАПІТАЛ» - найбільша українська роздрібна інвестиційна компанія.

На ринку спільного інвестування компанія представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ КАПІТАЛ» - незалежного інвестиційного банку з 14-річним успішним досвідом роботи на фондовому ринку України.

За дев’ять років компанією напрацьовано багатий досвід з управління активами інвестиційних фондів і приватних клієнтів в умовах України, впроваджено інноваційні моделі управління портфелями, ризик менеджменту, автоматизовано процеси розрахунків та обліку операцій.

Цінністю компанії є команда висококваліфікованих фахівців, які мають значний досвід роботи на ринку, здатні результативно працювати навіть у несприятливих умовах, творчо і відповідально реагувати на будь-які виклики ринку.

Сьогодні в управлінні КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» перебувають вісім інвестиційних фондів, чотири з яких доступні для інвестування фізичним особам та відкритий недержавний пенсійний фонд «Турбота», створений у 2008 році. Загальна вартість чистих активів в управлінні компанії у 2013 році становить 1,11 млрд. грн.

Компанія своєчасно реагує на запити ринку, пропонуючи актуальні інвестиційні інструменти та розширюючи перелік послуг.

Ми впевнено дивимося в майбутнє, прекрасно розуміючи, що потенціал української економіки – великий, але ще зовсім не реалізований.

Запрошуємо і вас приєднатися до КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент». Наші фінансові консультанти готові допомогти вам обрати найкращу саме для вас інвестиційну стратегію.

Той, хто думає про свій майбутній фінансовий добробут зараз, - інвестує на довгий строк!

Анонси
Новини