Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Чому доцільно інвестувати?
Чому саме КУА?
Корисна інформація
Інвестиційні фонди
НАДБАННЯ відкритий фонд акцій
АРТ ІНДЕКСНИЙ відкритий фонд акцій
ПАРИТЕТ інтервальний фонд
АНТИБАНК закритий дивідендний фонд
Порівняння інвестиційних фондів
Як стати клієнтом
Вторинний ринок ЦП фондів
Огляди та коментарі
Про Компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"?
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Команда

Городецький Леонід Анатолійович

Директор КУА "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"

Професіонал високого рівня. Керує бізнесом з моменту створення в 2000 році і є однією з ключових фігур, що впливають на розвиток ринку цінних паперів в Україні. Неодноразово обирався до Ради ПФТС. Розробляє стратегію розвитку КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» і формує її політику, координує питання партнерства і контакти з інвесторами.
Має дві вищі освіти - економічну і технічну.

Король Вячеслав Анатолійович

Управляючий активами КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент»

Сертифікований фахівець з управління активами, кандидат економічних наук, одержав повну вищу освіту у Київському Національному торговельно-економічному університеті. У цьому ж вузі закінчив очну аспірантуру та захистив дисертацію кандидата наук з проблем управління фінансовими інвестиціями. Протягом подальшої викладацької діяльності одержав атестат доцента. Працював на посаді завідувача кафедри фінансів, професора. В КУА здійснює загальне управління активами фондів та безпосередньо управляє усіма портфелями акцій, в т.ч. в рамках послуги «Довірче управління».

Осипчук Тетяна Степанівна

Управляючий активами КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент»

Працює в КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» з 2007 року. Має великий досвід з управління активами з фіксованим доходом та оцінки активів. Закінчила економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Отримала диплом магістра з економіки, сертифікат з управління активами та сертифікат з фінансового моніторингу. Член Українського товариства фінансових аналітиків (УТФА) з 2008 року.

Христолюбова Тетяна Георгіївна

Головний бухгалтер КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент»

Працює в КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» з 2006 року. Закінчила Вінницький політехнічний інститут. Отримала сертифікат фахівця з управління активами, кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку, кваліфікаційне свідоцтво осіб, які претендують на обіймання посади члена ради недержавного пенсійного фонду.

Анонси
Новини