Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Чому доцільно інвестувати?
Кого зацікавить послуга?
Чому саме довірче управління?
Довірче управління
Формати послуги
Інвестиційні стратегії
Формування портфелю
Як стати клієнтом
Наш управляючий
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент?"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Чому саме довірче управління?

    Гарантії професійного управління

Досвід, поінформованість та навички управління активами великих портфелів фахівцями КУА створюють передумови надійності і високої доходності вкладень для клієнтів послуги Довірче управління. Самостійне непрофесійне інвестування на фондовому ринку в переважній більшості є менш доходним і навіть збитковим вкладанням коштів.

   Обмеження збитків

Будь-яке інвестування передбачає можливість одержання як високих прибутків, так і суттєвих збитків, якщо не застосовувати до активів портфеля заходів ризик-менеджменту. Ми маємо досвід у формуванні систем ризик-менеджменту у застосуванні до всіх пропонованих стратегій. Стандартними заходами ризик-менеджменту, що пропонуються в рамках послуги Довірче управління є диверсифікація структури активів, обмеження частки неліквідних позицій, застосування стоп-лосів та хетжування.

   Висока ліквідність капіталу

За будь-якої стратегії при необхідності вивільнити частину коштів або весь капітал ми можемо гарантувати клієнту швидке повернення коштів без суттєвих втрат.

   Можливість сформулювати індивідуальну стратегію

Послуга надає можливість обирати будь-які інструменти для інвестування. Тоді як послуги Інтернет-трейдингу і, навіть брокерського обслуговування, накладають на портфель інвестора суттєві обмеження. Доступність різноманітних інструментів надає можливість здійснити тонке налаштування стратегії під побажання клієнта.

   Економія часу

Послугою Довірче управління як правило користуються заможні інвестори, які не мають часу на підтримання поінформованості про кон’юнктуру фондового ринку та роботу з брокером або торгівлю через термінал. Тобто, управляючий своєю діяльністю дозволяє клієнту не відволікатися від основної діяльності, що дозволила сформувати капітал для інвестицій.

   Відсутність конфлікту інтересів клієнта і управляючого

Основна частина винагороди управляючого через премію за успіх лежить в площині інтересів клієнта і жорстко залежить від ефективності управління активами клієнта. Тобто, в інтересах управляючого зменшувати максимальни будь-які накладні витрати клієнта

Анонси
Новини