Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Чому доцільно інвестувати?
Кого зацікавить послуга?
Чому саме довірче управління?
Довірче управління
Формати послуги
Інвестиційні стратегії
Формування портфелю
Як стати клієнтом
Наш управляючий
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент?"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Довірче управління

Довірче управління – це послуга, що передбачає надання капіталу інвестора професійним управляючим для інвестування в цінні папери.

Інвестування в цінні папери – це професійна регулярна діяльність, що потребує суттєвих часових витрат та інших матеріальних і нематеріальних ресурсів. Висока ефективність інвестування досягається завдяки наявності у управляючих глибоких знань ринку та багаторічного досвіду. Послуга дозволяє знизити ризики індивідуального інвестування, довіривши формування і управління капіталом досвідченим фахівцям.

Наші фахівці, у відповідності з інвестиційними цілями клієнта, сформують для нього під затверджену стратегію персональний інвестиційний портфель з цінних паперів. При наданні активів в довірче управління клієнт не втрачає на них прав власності. КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» гарантує конфіденційність, а також індивідуальне відношення до формування зрозумілих тарифів по накладних витратах і винагороді управляючого.

Довірче управління є послугою, що передбачає суттєву персоніфікацію відносин клієнта і компанії. Тому дуже важливим її аспектом є довіра інвестора до управляючого, його порядності та професіоналізму. Тільки на такому фундаменті варто будувати договірні відносини з управління Вашим капіталом.
Анонси
Новини