Інвестиційні фонди
Довірче управління
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Інвестору - початківцю
Що таке інститути спільного інвестування
Що таке КУА
Класифікація інвестиційних фондів
Переваги інвестиційних фондів
Як обрати інвестиційний фонд
Що є доходом інвестора
Особливості оподаткування
Принципи успішного інвестування
Глосарій
Наші лектори
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наш агент
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Про компанію

ТОВ «Компанія з управління активами «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» створена в 2005 році. Власником компанії є приватне акціонерне товариство «Інвестиційна фінансова компанія «АРТ КАПІТАЛ» - найбільша українська роздрібна інвестиційна компанія.

На ринку спільного інвестування компанія представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ КАПІТАЛ» - незалежного інвестиційного банку з 14-річним успішним досвідом роботи на фондовому ринку України.

За дев’ять років компанією напрацьовано багатий досвід з управління активами інвестиційних фондів і приватних клієнтів в умовах України, впроваджено інноваційні моделі управління портфелями, ризик менеджменту, автоматизовано процеси розрахунків та обліку операцій.

Цінністю компанії є команда висококваліфікованих фахівців, які мають значний досвід роботи на ринку, здатні результативно працювати навіть у несприятливих умовах, творчо і відповідально реагувати на будь-які виклики ринку.

Сьогодні в управлінні КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент» перебувають вісім інвестиційних фондів, чотири з яких доступні для інвестування фізичним особам та відкритий недержавний пенсійний фонд «Турбота», створений у 2008 році. Загальна вартість чистих активів в управлінні компанії у 2013 році становить 1,11 млрд. грн.

Компанія своєчасно реагує на запити ринку, пропонуючи актуальні інвестиційні інструменти та розширюючи перелік послуг.

Ми впевнено дивимося в майбутнє, прекрасно розуміючи, що потенціал української економіки – великий, але ще зовсім не реалізований.

Запрошуємо і вас приєднатися до КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент». Наші фінансові консультанти готові допомогти вам обрати найкращу саме для вас інвестиційну стратегію.

Той, хто думає про свій майбутній фінансовий добробут зараз, - інвестує на довгий строк!

Анонси
Новини