Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Інвестору - початківцю
Що таке інститути спільного інвестування
Що таке КУА
Класифікація інвестиційних фондів
Переваги інвестиційних фондів
Як обрати інвестиційний фонд
Що є доходом інвестора
Особливості оподаткування
Принципи успішного інвестування
Глосарій
Наші лектори
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наш агент
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Принципи успішного інвестування

Для одних людей, інвестування являє собою складний таємничий процес, незрозумілий світ складних формул. Інші вважають, що інвестування - це справа везіння, потрібно опинитися у потрібному місці у потрібний час. Ці точки зору зустрічаються досить часто, але у більшості випадків є помилковими. Насправді, принципи успішного довгострокового інвестування є доступними для кожного:

   Планування
Щоб бути успішним інвестором, ви маєте спланувати, які кроки треба зробити для досягнення вашої фінансової мети, визначити час для здійснення цих кроків та ваше ставлення до ризику. Більшість інвесторів мають більш ніж одну фінансову мету та шляхи їх досягнення, тому значення планування стає надзвичайно великим.

   Думайте довгостроково
Інвестиційний план, диверсифікацій на схема, планування інвестицій у часі, це все є важливими елементами для оцінки довгострокової перспективи. Привчить себе регулярно інвестувати. Що раніше ви почнете - тим краще. Ваші статки безпосередньо залежать від суми регулярних вкладень та часу, коли цей процес було розпочато. Час летить швидко, і ви не встигнете помітити, як промайнуть роки, що могли б працювати на вас.

   Інформаційна підтримка

Фінансове консультування допоможе вам сформулювати ваш фінансовий план відповідно до ваших цілей. Для прийняття самостійних рішень інвестор повинен мати потужну базу даних. Без неї неможливо здійснити всебічний аналіз ринку. Однак, навіть наявність історичної бази по компаніям не гарантує можливості якісного аналізу ринку. Інвестуючи на фондовій біржі, необхідно обирати компанії, що провадять всебічний аналіз ринку та мають відповідні обчислювальні потужності для надання якісних фінансових консультацій. Зокрема, в аналітичному департаменті ІФК «АРТ-КАПІТАЛ» працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які здійснюють всебічний аналіз компаній та секторів українського фондового ринку. Аналітичні дослідження охоплюють всі сектори ринку.

Анонси
Новини