Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Додаткове пенсійне забезпечення
Про недержавну пенсію
Чому саме недержавні пенсійні фонди?
Корисна інформація
Нормативна база
Ідеї пенсійних накопичень
"ТУРБОТА" пенсійний фонд
Про фонд
Як краще накопичувати
Як спланувати виплати
Документи фонду
Звітність НПФ
Як одержати пенсію
Для юридичних осіб
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

Як одержати пенсію

ПРОЦЕДУРА ВІД А ДО Я ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Громадянин, що вирішив зібрати собі кошти на альтернативну пенсію в НПФ «Турбота» (є вкладником і учасником в одній особі) і потім отримувати їх у вигляді ренти, має здійснити наступні операції:

  1. Звернутися до Адміністратора фонду «Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів» (контакти на сторінці «Про фонд»), висловивши бажання стати учасником НПФ «Турбота». Це уточнення обов’язкове, оскільки Адміністратор адмініструє й інші фонди, які створили інші засновники.
  2. Для прискорення процедури укладання пенсійного контракту доцільно запросити у Адміністратора анкету електронною поштою, уважно її заповнити і відправити назад.
  3. Після цього можна просто під’їхати з паспортом й ідентифікаційним кодом і підписати вже готовий Пенсійний контракт, який співробітник Адміністратора підготує за даними анкети. Заздалегідь зі змістом Пенсійного контракту можна ознайомитися на сайті КУА на сторінці «Документи фонду». Всю процедуру можна закрити, під’їхавши до Адміністратора і здійснивши заповнення анкети і підписання контракту, за один приїзд. Якщо немає змоги під’їхати для підписання контракту до Адміністратора, цю процедуру можна зробити дистанційно. Процедура обирається за зручністю для потенційного учасника.
  4. Отримавши реквізити для платежів згідно контракту, необхідно починати дисципліновано здійснювати внески. Яку краще обрати для себе схему внесків, дивись на сторінці «Як краще накопичувати».
  5. Щоб почати одержувати пенсію з фонду при досягненні певного віку, необхідно заключити контракт з Адміністратором на виплати. Пенсійний вік у чоловіків становить 65 років, а у жінок - 60 (для порівняння в США пенсійний вік - 67 років незалежно від статі). Наше законодавство передбачає можливість одержувати пенсію з НПФ на 10 років раніше офіційного пенсійного віку. Тобто можна заключити контракт на виплати пенсії чоловіку з 55 років, жінці з 50 років. Які бувають формати виплат пенсії і як їх краще організувати, дивись на сторінці «Як спланувати виплати».

Подібним чином здійснюється процедура, коли вкладник - один член сім’ї, а учасник - інший її член або близький родич. В результаті у Пенсійному контакті з’являється додатковий пункт про учасника окремо від вкладника. Процедуру виплат при досягненні пенсійного віку учасник буде визначати самостійно.

Анонси
Новини