Інвестиційні фонди
Пенсія
Корпоративним клієнтам
Академія інвестора
Додаткове пенсійне забезпечення
Про недержавну пенсію
Чому саме недержавні пенсійні фонди?
Корисна інформація
Нормативна база
Ідеї пенсійних накопичень
"ТУРБОТА" пенсійний фонд
Про фонд
Як краще накопичувати
Як спланувати виплати
Документи фонду
Звітність НПФ
Як одержати пенсію
Для юридичних осіб
Про компанію
Чому "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент"
Цінності і місія
Команда
Фінансова звітність та аудиторські висновки
Ліцензія
Наші агенти в регіонах
Контактна інформація та реквізити

Ми цінуємо Вашу думку про нашу роботу. Просимо залишити Ваші відгуки та пропозиції:

Наші партнери:

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу

"ТУРБОТА" пенсійний фонд

Фонд «Турбота» був зареєстрований засновниками інвестиційної групи «АРТ КАПІТАЛ» як специфічний компонент лінійки фондів під управлінням КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент», оскільки клієнти КУА можуть відчувати потребу у пенсійних накопиченнях поруч із інвестиціями у цінні папери ІСІ. Відсутність такого продукту може відштовхнути найбільш просунутих клієнтів і знизити конкурентоздатність компанії на ринку довгострокових інвестицій. Це стосується клієнтів і фізичних осіб, і юридичних осіб.

Клієнти юридичні особи, у тому числі ті, що входять до ІФГ «АРТ КАПІТАЛ», можуть мати інтерес бути вкладниками НПФ «Турбота» для мотивації персоналу та одержання податкових економій.

Враховуючи реалії низької ліквідності і суттєвої волатильності вітчизняного ринку акцій, для фонду «Турбота» затверджена помірно-консервативна інвестиційна стратегія і високий рівень цільової диверсифікації. На погляд засновників і управляючого це дозволить знайти здоровий баланс між доходністю і надійністю з пріоритетом останньої.

Цільова установка обмеження ризиків фонду - досягнення беззбитковості на інтервалі більше одного року. Це передбачає, що по внеску учасника за, наприклад, березень, у березні наступного року не буде збитку, хоча протягом 12 місяців він міг спостерігатися. Досягається це обмеженням у портфелі ризикових активів. Якщо фонд заробив за рік чистої доходності на інструментах грошового ринку, наприклад, 11%, а частка ризикових активів у фонді була 10%, то навіть за умов абсолютного знецінення акцій і золота до 0% (що є теоретичною можливістю), на інтервалі в рік внесок буде беззбитковим. Повне знецінення акцій і золота практично неможливе, крім настання всепланетної катастрофи, тому і частка в ризикових активах для беззбиткового ефекту може бути вища (15-20% від активів фонду). Якщо ж ризикові активи виростуть, то фонд покаже загальну доходність вище депозитної.

Цільовий рівень диверсифікації фонду, коли фонд суттєво зросте, прийнято на рівні 3-5% в один об’єкт інвестування. На даний момент цей рівень складає 11%. До кінця 2013 року буде досягнута диверсифікація на рівні 7,5%.

Разом з заходами КУА щодо мінімізації ризиків існують і ті, що встановлені законодавством, які роблять НПФ найнадійнішими фінансовими інструментами довгострокового накопичення в країні. Це й зрозуміло, оскільки громадяни можуть накопичувати кошти у фонді 20-40 років, вимоги до надійності завжди будуть в пріоритеті. До загальних запобіжників ризику можна віднести нижченаведені норми недержавного пенсійного забезпечення.

Активи пенсійного фонду не можуть бути предметом застави, на них не може бути звернене будь-яке стягнення або застосована конфіскація, якщо вони сформовані з коштів, отриманих на законних підставах. На пенсійні активи не може бути звернене стягнення за зобов’язаннями засновників пенсійного фонду, роботодавців-платників, компанії з управління активами, адміністратора, зберігача пенсійного фонду. Пенсійні активи не можуть відчужуватися безоплатно. Суб’єкти, що надають послуги пенсійному фонду, несуть відповідальність за своїми зобов’язаннями перед пенсійним фондом усім майном, що належить їм на праві власності. Кожен з них зобов’язаний сформувати резервний фонд в розмірі передбаченому законодавством.

Крім законодавчих вимог, надійної інвестиційної стратегії та високого рівня диверсифікації, для підвищення довіри вкладників і учасників управляючий активами і директор КУА є учасниками фонду з суттєвою часткою пенсійних накопичень у фонді. Демонстрація частки управляючого наводиться у піврічних звітах НПФ «Турбота» для учасників. Накопичення власних пенсій у фонді функціонерами КУА дає додаткові гарантії ефективності для сторонніх вкладників і учасників.

Якщо Ви бажаєте більше дізнатися про переваги вкладень у пенсійний фонд "Турбота", зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном (044) 490 5185, e-mail: funds@artcapital.ua або Skype: artfunds.

Анонси
Новини